Menu
Opcje wyglądu
Plac Basztowy 3
48-340 Głuchołazy
Tel./fax: 77 40 92 631
E-mail: gtbs@op.pl
NIP 753-19-74-945
REGON 531503840
Inwestycje zrealizowane

W 2011 roku zakończono inwestycję - „Budowa budynku mieszkalno-usługowego przy Placu Solidarności 2 w Głuchołazach wraz z zagospodarowaniem terenu”.


Budynek został zrealizowany w ramach Głuchołaskiego Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp z o.o. Budynek trzykondygnacyjny. Parter w całości przeznaczony na funkcję usługową. I piętro oraz II piętro budynku przeznaczone są na funkcję mieszkaniową z dostępem z dwóch klatek schodowych. Wejścia główne do klatki schodowej części mieszkalnej znajduje się w bocznej części elewacji frontowej parteru i prowadzi na wyższą kondygnację z której rozprowadzono komunikację do pozostałych, funkcjonalnie położonych klatek schodowych. W celu uatrakcyjnienia mieszkań oraz otwartych dojść do klatek schodowych wykorzystano powierzchnię fragmentu dachu do stworzenia ogrodów tworzących kameralny i przyjazny dla mieszkańców akcent zabudowy.
W budynku znajduje się 13 mieszkań o powierzchni od 66 m2 do 84 m2.
Mieszkania na I piętrze posiadają tarasy zielone przynależne do mieszkań. Mieszkania II piętra dostępne z trzech klatek schodowych posiadają balkony. Na komfort mieszkań wpływają duże przeszklenia od strony południowej, które zapewniają optymalne warunki oświetlenia, ogrzewania oraz umożliwiają widok na część ogrodową. Do mieszkań na I piętrze dostęp dla niepełnosprawnych zapewnia podnośnik schodowy. Przy budynku znajduje się zamknięty parking dla mieszkańców budynku.
Wszystkie mieszkania wykonane zostały „pod klucz” do zamieszkania od zaraz. Okna i witryny aluminium, podłogi panelowe i z płytek ceramicznych, ściany pomalowane. Na ścianach w kuchni i w łazience  ułożono płytki ceramiczne. Mieszkania posiadają indywidualne ogrzewanie z pieców gazowych dwufunkcyjnych.
Mieszkania przeznaczone są na sprzedaż i wynajem.

 

W czerwcu 2008 roku zakończono realizację inwestycji – „przebudowa (modernizacja) budynku przy ul. Kościuszki 3 w Głuchołazach”.
Budynek poddany został kapitalnemu remontowi i przebudowie w jego wyniku powstał parter, piętro i dwa poziomy poddasza. Na parterze powstał lokal usługowy  o powierzchni użytkowej 74,93 m2 i jedno mieszkanie o powierzchni 25,20m2. Na piętrach powstało 5 mieszkań o powierzchni użytkowej od 49,60m2 do 63,48 m2. Trzy mieszkania zostały sprzedane a pozostałe wynajęte.
Mieszkania na wynajem wykonane zostały „pod klucz”, tak aby praktycznie można było w nich od zaraz zamieszkać. Okna drewniane, podłogi panelowe i z płytek ceramicznych, ściany pomalowane w kuchni i w łazience ułożono płytki ceramiczne. Mieszkania posiadają indywidualne ogrzewanie z pieców gazowych dwufunkcyjnych.

NR KRS 174418 Sąd Rejonowy w Opolu VIII Krajowego Rejestru Sądowego | Wydział Gospodarczy Kap. Zakładowy 2 109 500 zł